Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Találkozásaim a szellemvilággal!

Ide írhatod azokat a saját történeteidet, amelyeket Te éltél át a szellemvilággal való találkozásod során.

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nagy Gábor - Utam

Üdvözletem!

Egyik napról a másikra egy látomás fogott el miközben megmozdulni sem tudtam, egy csillagokból álló alagútban haladtam de eszméletlen gyorsan egyszer csak megálltam hirtelen és láttam a tejutat kívülről. Majd továbbhaladtam ismét nagy sebességgel és megint hirtelen megálltam , egy hatalmas fényt láttam elöntött a boldogság és minden rossz érzést és gondolatot elfeledtem!
Azóta képes vagyok minden összefüggést meglátni, a jövőt megálmodni, érzem a rezgéseket,látom az aurát,csalhatatlan megérzésem van,és akkora energiát érzek, hogy képes lennék egy egész univerzumot teremteni! Megismertem az utam és az utatokat egyaránt!

magó rogerio - rogerio.mago@hotmail.com

üdvözletét a béke. testvéri üdvözletét a kedves testvérek közé tartozik. A világegyetem rezeg összhangban alkotójuk, arra szólít fel minket minden tükrözi a tetteinkért. Mindig a bátorságot leküzdeni minden nap desfios biztos, hogy holnap lesz a legjobb módja annak, hogy lények a Teremtő. Béke minden. Heart of Brazília a magyar testvérek. Elnézést a fordítást.

SZABÓ ALEXANDRU - SARAMANJA13@GMAIL.COM

mindig is érdekelt a világegyetem működése,az ÖREG ISTEN és az istenek tevékenységének kivetülései úgy a szellemi mint az alacsony rezgésű világokban.éveken át olvastam mindent ami elérhető a NET-en ezzel kapcsolatban(eseményhorizont,-swedenborg,-zecharia sithchin,-arvisura ,szóval a kvantumfizikától meg a "többitől" akkora káosz lett bennem,hogy éreztem hatalmába kerít a tudás illúziója,de jó,hogy idővel rádöbbentem arra,hogy kezdek egómániás félművelt valakivé válni és,hogy ennek határt kell szabnom.....aztán rendszeresen hajnali 2 és3 óra között frissen ébredtem és a válaszok csak úgy jöttek a kérdéseimre,minden oly érthető és logikussá vált.kb.a negyedik éjszakán rádöbbentem,és megkérdeztem:ezeket valaki diktálja? ABBAN A PILLANATBAN OLYAN SÍRÁS JÖTT REÁM HOGY PERCEKIG ZOKOGTAM.MOST IS SÍROK AMIKOR ERRŐL ÍROK.hogy mik váltak egyértelmüvé?az univerzum fraktális felépítése szellemi és anyagi szinteken,az egó szerepe és eredete(ISTENTŐL VALÓ)erről bővebben majd írok, mert amit nekem közöltek az egó-val kapcsolatban, sehol sem olvastam hasonló megközelítését ezen témakörnek.érthetővé vált a tórusz működése,a kígyó mely a farkába harap szimbólum hogy hogyan működik,-az ISTENI körforgásba való visszatérés, a karma működése, az hogy minden, DE MINDEN!okkal történik,hogy igaza volt shakespeare-nak, hogy színpad az egész világ. minden"rossz" ami velünk történik a mi lelki evoluciónkért van.HA BÁRKI ROSSZ ÉS GONOSZ VELÜNK SZEMBE KÖSZÖNETTEL ÉS HÁLÁVAL TARTOZUNK NEKI MER Ő MIÉRTÜNK TESZI! MEG KELL BOCSÁTANI NEM 7 SZER 77-SZER! és aztán, most már tudom mi történt velem,- dimenzióváltás.mesélni próbáltam erről embereknek,-természetesen nem értették miket mondok...ez valami "hitüs" duma? kérdezték pedig természetesen nem alacsony inteligenciáju embereknek mertem ezzel előhozakodni.erről az állapotról(5-6 napig tartott)röviden:(aki átélt ilyen jellegű spirituális eseményt érteni fogja)ISTENI SZERETETBEN LÉTEZNI, ÉREZNI FELTÉTEL NÉLKÜLI SZERETET ÉS MEGBOCSÁJTÁS MIND EGYEK VAGYUNK NINCS EGÓ NINCS FÉLELEM AZ ÖRÖK ÉLET TITKÁNAK MEGISMERÉSE(MINDNYÁJAN MAGUNKBAN HORDOZZUK-MÁSOKÉRT VALÓ ÖNFELÁLDOZÁS) MINDEN FÉLELEM ÉS NEGATÍV TULAJDONSÁG SZERTEFOSZLIK,ELTÜNIK HA LEGNAGYOBB AKAROK LENNI ÉN LEGYEK A LEGKISEBB NINCS OLYAN HOGY ÉN, HOGY MAGAMÉRT CSAK MÁSOKÉRT AZ AGGODALOM A LÉTÉRT ELTŰNIK,NEM AGGÓDOM SEMMIÉRT MERT,- MERT NINCS AGGODALOM EGYSZERŰEN TUDOM,HOGY SEMMIRE SEM LESZ GONDOM MINDEN ÉLŐLÉNY TELJES SZÍVBŐL VALÓ SZERETETE ESEMÉNYEK ELŐRE LÁTÁSA(nálam nem nagy dolgokról van szó, például,-tudtam, hogy a munkatársam kocsiját összetörik a parkolóban,-mai napig nem értem miért nem szóltam neki pedig tudtam!!!!!!!!!-lehet hogy egyszerűen "nem szólhattam bele!?" ÚGY ÉREZTEM CSAK ÉN ÉLEK MINDENKI MÁS HALOTT!("hagyjátok a holtakat temessék el halottaikat") a kanizsai piacon míg a feleségemre vártam 50-80 embertkb.olyan élesen tudtam egyszerre megfigyelni mintha egy embert néznék. közben volt valami más is amit meg kell említenem.......félelem ..iszonyatos félelmem volt, a halálfélelmen túli valami úgy éreztem hogy csak egy program vagyok mint a számítógépeken, úgy éreztem hogy minden egyszerre igaz is és hamis is.két gyerekem van,szerető feleségem mégis az öngyilkossággal kacérkodtam néhány percig.AZTÁN KIDERÜLT AZ ÉG! MINDEN MEGSZÉPÜLT SÍRVA NEVETTEM! amin azóta is tűnődöm...ez lett volna a "küszöb őre"jelenség? ha igen akkor úgy érzem,hogy megkegyelmezett. azóta másképp élem az életem,- úgy érzem jobb ember lettem,békésebb,türelmesebb nem érdekel a politika meg az összes hamis és álnok"kavarások",-lehulottak a leplek. remélem minél hamarabb az ISTENI szeretet energiájának áramlását akadályozó tényezők eltűnnek. és ha úgy érzem,hogy nem vagyok egyedül akkor gyakran sírok. bocsánat az inkoherens írásomért,nincs semmi gyakorlatom, 20-25 éve nem írtam ennyit mint ma.

Nehéz Krisztián - Dunaujváros Tavasz u. 13

Kedves Avatara, Miben tudok segíteni, hogy találkozzunk? kérlek irj egy sort a cnbc2007@hotmail.com ra az elérhetőségeddel. túl hosszú lenne megírni hogy mikről lenne szó, de egy biztos, hogy a pozitív közös gondolkozás, és mintugy a Magyarság érdekébének szellemében váltanánk egy pár szót...
Köszönöm

Krisztián

gergő - fájdalom

az lenne a kérdésem hogy valahol lehetne avataraval beszélni négy szem közt... a történetem ... nem akarom hogy mindenki tudja amíg nem kapok meg erősítést...

István - Első találkozás

Kedves Olvasók!

Egy nemrég történt sztorit írnék le, amit én élhettem át.
Két hétre kórházba kerültem és olyan szobába helyeztek el , amiben csak egyedül voltam. Kb. a 10. nap éjszakáján furcsa dolgot kezdődtek. Egyedül voltam a kórteremben, mint ahogy eddig is. Éjszaka, amikor felébredtem azt vettem észre, hogy velem szemben az ágyon egy férfi fekszik. Nem szóltam hozzá, nem akartam zavarni a pihenését. Aludtam tovább. Másnap reggel mire felébredtem, már senki nem feküdt az ágyon. Egész nap egyedül voltam a szobámban. Majd eljött az éjszaka, felébredtem és újra megpillantottam az előző éjjel látott férfit. Úgy láttam alszik, ezért nem háborgattam. Gondoltam biztos elvitték valamilyen vizsgálatra és én már elaludtam mikor visszahozták. De reggelre megint hűlt helye volt. Ekkor már kezdtem furcsálni a dolgot és megkérdeztem az ápolókat, hova tűnt a rejtélyes éjszakai férfi. Azt a választ kaptam, hogy egyik alkalommal sem volt semmilyen férfi a szobámban, biztos csak álmodtam. Én csak mondtam a magamét, hogy ne mondjanak már ilyet, hiszen felültem az ágyon, teljesen éber voltam. Tisztán láttam a férfit mindkét alkalommal. A nővérek lezárták a vitát azzal, csak képzeltem a dolgot. Elmeséltem a történetet a lányomnak és ő megkérdezte a látó unokámat, ugyan nézze már meg, mi is történt velem esténként. Az unokám azt az információt kapta az égiektől, hogy valóban feküdt ott az ágyon valaki, nem én találtam ki. Ez a valaki a szellemi segítőm volt, és ebben a nehéz időszakomban megjelent nekem, hogy bizonyos dolgokra figyelmeztessen. Ennek tudatában a következő estét már alig vártam. Beszélni szerettem volna a segítőmmel. De innentől kezdve már senki sem jelent meg többé az ágyon. Nagyon mélyen érintett a dolog, mert nem hittem a szellemvilág létezésében soha, most viszont saját szememmel tapasztalhattam meg az ellenkezőjét. Azóta nyitott vagyok erre a dologra és minden éjszaka, ha felébredek éberen figyelek mikor látok újra valami szellemest.

Szeretettel: István

Angyland - Angyali kommunikáció

Kedves Fórumozók!

Az Én történetem kb. 2 évvel ezelőtt történt, azon előzménnyel, hogy egyik éjszaka arra ébredtem, hogy valami csodálatos, nyugtató zene szól a falból, vagy valahonnan a szobámból, nem tudtam pontosan beazonosítani, de azt biztosra vettem, hogy nem kintről szűrődik be a hang. Másnap "vezetve" csak egy dolog fogalmazódott meg bennem- Angyali zene! Ezek után faltam az írásokat, könyveket, tapasztalatokat ebben a témában, ami igen messzire vitt!

Később Anyukám megkérdezte, hogy Nekem ki az őrangyalom. Én akkor "Magamon kívül, de sokkal inkább mélyen belülről" rávágtam, hogy Cassiel! Még nevettünk is, hogy ilyen nevet csak Én találhattam ki. Másnap Anyu a számítógép előtt ülve felkiáltott: Cassiel üzent Neked! Pont Tőle kaptam egy üzenetet, ami az akkori élethelyzetemnek tökéletesen megfelelt...Nekem írt!

Anyukámmal közösen éltük át ezt a csodát és azóta is rendszeresen részünk van hasonló élményekben...csak Tudatosa(bba)n!

Mindenkinek Csodálatos Életet és élményeket kívánok a továbbiakban!
Hiszen fantasztikus időszakot Élünk!

Hajrá Emberek!

Szeretettel:

Angyland

László - Budapest

Kedves Olvasók!
Engedjétek meg nekem, hogy elmeséljem egy saját tapasztalatomat, mely nagy hatással volt rám. Először is ahhoz azonban, hogy mindent megértsetek, elmesélem a legelső spirituális élményemet, ahol úgymond az egész „elkezdődött”. A családunk épp egy nagyon nehéz helyzetben volt, egy zűrös családtag miatt,az egyszerűség kedvéért hívjuk mondjuk Pistinek, így mindenki igyekezett neki segíteni, köztük az én édesanyám is, akinek az alábbi gondolata támadt: „Mi lenne ha megkérdeznéd az égieket meditációban,hátha adnak rá választ…” . Mondanom se kell először nem is tudtam ezt hova tenni, mondtam is nekik , hogy hagyjuk már ezt a hülyeséget, persze majd pont velem fognak beszélgetni meg választ adni a kérdésemre, de nagyon szerettem volna én is segíteni, így hát leültem, ellazultam, és amikor úgy éreztem, hogy már eléggé befogadóképes vagyok, feltettem a kérdéseimet. Ekkor történt meg a csoda, a kérdéseimre szépen, lassan érkeztek a válaszok. Azt hittem, hogy csak képzelődöm, meg a saját agyam generálja a dolgokat a helyzetről való véleményem alapján(azóta már látók igazolták a képességemet), de nem valójában nem így volt, tényleg megkaptam az adott helyzetet megoldó lehetőségeket, mellyel Pistinek élnie kellett volna. Az már más kérdés, hogy minden embernek szabad akarata van, és mindenki úgy éli az életét, ahogy neki tetszik, az égiek csak egy lehetőséget adnak, ha akarsz, élsz vele, ha nem hát nem, de szokták mondani, hogy könnyebb az egyenes út, nemde?
A továbbiakban e képességemmel sokat foglalkoztam, igyekeztem tovább fejleszteni, hogy minél többet tudjak kihozni belőle, így amikor szüleim megkértek, próbálkoztam az ő kérdéseikkel is, valamint apához gyógyulni járó emberek aurájában kerestem a negatív rezgéseket, amik betegségek jelei szoktak lenni. Mondanom se kell, eléggé meglepődött néhány ember, amikor látatlanban megmondtam róla, pl., hogy lumbágója van, neki pedig erről orvosi lelete volt már egy ideje.
A dolgok fejlődnek, folyamatosan alakulnak, nem volt ez másképp nálam se. Volt olyan meditációm, melynek során találkoztam szellemekkel, igen eléggé félelmetes volt, ahogyan ott lebegett. Deréktől felfelé láttam csak, az arca nem volt tiszta a számomra, meg az egész jelenség elég áttetsző volt, de mégis tudtam, hogy ez nem lehet más, csak egy szellem/szellemi lény.
Így utoljára még azt szeretném nektek elmesélni, amikor egy asztrál utazásom során, olyan helyen voltam, ami szavakkal egyszerűen leírhatatlan. Egy olyan magasabb síkon jártam ahol megtapasztalhattam azt a hatalmas kozmikus szeretetet, Krisztusi szeretetet, ami az egész felsőbb síkot mozgatja. Fantasztikus érzés volt, olyannak tudnám leírni, mint amikor valaki a mennyországban jár, egyszerűen nem akar eljönni onnan, mert tudja, nincsen számára jobb hely. Mindenkinek kívánom, hogy egyszer élje át ezt az érzést!

Köszönöm, hogy leírhattam nektek ide a tapasztalataimat, remélem ez sok embert inspirál majd a továbbiakban arra, hogy megossza a saját történetét, mert higgyétek el ezek a dolgok megérik, hogy megosszák őket másokkal is!

Üdvözlettel,
Laci



 


****


******

 


Angel


Angyalok


Élet virága


Energy


Fényt hozok


Fényváros

uj.jpg

 

" A Fény gyermeke vagyok.
Szeretem a Fényt.
Szolgálom a Fényt.
Fényben élek.
A Fény vezet, gyógyít,
átalakít és megvilágít.
Áldom a Fényt.
A Fény bennem van.
Egy vagyok a Fénnyel.
A Fény én magam vagyok!"


Őrangyalod vagyok


Sanat Sananda


Archívum

Naptár
<< Július >>
<< 2022 >>
Ke Sze Csü Szo Va
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Statisztika

Online: 9
Összes: 3175741
Hónap: 37023
Nap: 595